Home Kamery Alarmy Doplnky GPS Siete
   
Kontakt

Dlhoročné skúsenosti našej firmy sú zárukou profesionálnej montáže, poradenstva a predaja ponúkaných produktov. Nami ponúkané produkty sa radia medzi špičku vo svojom segmente na trhu.

Kontakt:

Pro-Tech s.r.o.
Dolná Štvrť 365/6
907 01 Myjava 1

Mobil:
0907 554 222

E-mail:
protech@protechmyjava.sk

Google maps

Autoalarmy,  Motocyklové alarmy,  Bytové alarmy

.

Autoalarmy

Odborná montáž alarmov je súčasť našich služieb v rámci zabezpečenia automobilov a objektov. Naše dlhoročné skúsenosti a odbornosť sú prednosťou, ktorá je zárukou pre Vašu správnu voľbu a úplnú spokojnosť.

Meta System MetaSystem patrí k najkvalitnejším produktom v oblasti alarmov ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie bezpečnostné kritériá. Zabezpečovacie systémy MetaSystem sú vyvíjané v spolupráci s výrobcami automobilov a pri zostavovaní konštrukcie autoalarmov MetaSystem, sú zohľadňované všetky požiadavky výrobcov. Autoalarmy MetaSystem sú konštruované s maximálnym dôrazom na nízku spotrebu elektrickej energie. Pokiaľ má autoalarm vysokú spotrebu elektrickej energie, môže spolu s ostatnými elektrickými zariadeniami rýchlo vyčerpať rezervu akumulátora motorového vozidla. Vozidlo je tak už po niekoľkých dňoch nepojazdné! V spojení s tradičnou kvalitou talianskeho výrobcu tvorí značka MetaSystem spoľahlivý výrobok za prijateľnú cenu.

K funkciám autoalarmov MetaSystem patrí:

Ochrana vnútorného priestoru
Blokovanie motora
Ochrana dverí a kapôt
Odberový snímač
Snímač zapnutia zapaľovania
Záložný zdroj napájania
Dvojtlačítkové diaľkové ovládanie
Snímač zapnutia zapaľovania
Bezdrôtová siréna
Svetelná signalizácia poplachu
Elektronický núdzový kľúč
Núdzové tlačidlo
Pamäť poplachov

H.P.A.

Autoalarmy rady H.P.A. je možné namontovať do každého motorového vozidla. Autoalarmy H.P.A. sú dodávané s dvoma dvojtlačidlovými diaľkovými ovládačmi. V závislosti od zvoleného modelu môže autoalarm obsahovať sirénu bez alebo so záložným zdrojom. Niektoré modely sú vybavené ultrazvukovou ochranou interiéru. Najvyššia verzia autoalarmu H.P.A. TOP je vybavená elektronickými núdzovými kľúčmi. Autoalarmy H.P.A. majú širokú škálu naprogramovania dodatočných funkcií (napr. protiúnosový režim, uzamknutie počas jazdy, atď.).

H.P.B.

Autoalarmy rady H.P.B. sú špeciálne určené do motorových vozidiel, ktoré sú už z výroby dodávané s diaľkovým ovládaním. Spoločnosť MetaSystem vyvinula pre takéto vozidlá autoalarmy, ktoré sú ovládané priamo diaľkovým ovládačom dodaným od výrobcu motorového vozidla. Využitie takéhoto systému ovládania prináša značné výhody, nakoľko sú zachované všetky funkcie už nainštalovaných systémov a naviac je vozidlo chránené nezávislým zabezpečovacím systémom. Autoalarmy H.P.B. sú vybavené sirénou so záložným zdrojom, ultrazvukovou ochranou interiéru a elektronickým núdzovým kľúčom. Naviac siréna autoalarmov H.P.B. WFS komunikuje s autoalarmom bezdrôtovým signálom. Široká škála naprogramovania dodatočných funkcií (napr. protiúnosový režim, uzamknutie počas jazdy, atď.) zvyšuje ich úžitkovú hodnotu.

Samozrejme autoalarm MetaSystem je možné rozšíriť o Imobilizér, ktorý pracuje na princípe bezdrôtového prenosu informácií a preto nie je viditeľný na prístrojovom paneli motorového vozidla. Na odblokovanie imobilizéra stačí elektronický kľúč priložiť k prístrojovej doske na určené miesto, o ktorom vie len majiteľ.
Bezdotyková karta MKL 3200 je ďalšou možnosťou ktorú ponúka MetaSystem. Pokiaľ je karta v dosahu prijímača nainštalovaného vo vozidle, prijímač identifikuje kartu a vykoná vopred naprogramovanú funkciu. Kartu možno použiť napríklad ako neviditeľné diaľkové ovládanie. Ako náhle sa priblíži majiteľ s kartou k autu, auto sa automaticky odomkne a vypne sa autoalarm. Pokiaľ sa majiteľ s kartou vzdiali od vozidla, prijímač automaticky uzamkne vozidlo a aktivuje autoalarm.
V poradí už tretia generácia polohového snímača značky MetaSystem disponuje inteligentným elektronickým obvodom, ktorý sleduje polohu zaparkovaného vozidla. Pri aktivácii autoalarmu si modul zapamätá presnú polohu vozidla a neustále ju monitoruje. Potencionálny zlodej, ktorý by sa pokúsil vozidlo nadvihnúť zdvihákom, bude už pri dvíhaní auta odhalený a autoalarm spustí poplach.
Motorové vozidlá ktoré sú vybavené elektrickým zatváraním okien je vhodné vybaviť automatickým zatváraním okien. Pri aktivácii autoalarmu modul automaticky zatvorí všetky elektrické okná vrátane strešného.
Mikrovlnný snímač M23 bol špeciálne vyvinutý za účelom doplnkovej ochrany interiéru vozidla. V prípadoch, kde nie je vhodné použiť ultrazvukový snímač, ktorý je štandardne dodávaný k niektorým modelom autoalarmov, je vhodné použiť snímač M23. Týka sa to vozidiel s otváracou strechou alebo nákladného priestoru dodávkových vozidiel.

Pre ďalšie možnosti rozšírenia autoalarmov kliknite tu
[Hore]

.


Motocyklové alarmy

Legos

Motocyklový alarm Legos je vhodný do všetkých typov motocyklov. Malé rozmery zaručujú ľahkú montáž a vysokú spoľahlivosť. Legos obsahuje polohový snímač, ktorý spoľahlivo identifikuje pokusy o neoprávnenú manipuláciu s motocyklom. Legos je ovládaný dvojtlačítkovými ovládačmi MetaSystem. K alarmu Legos sú dodávané dva druhy sirén - siréna so záložným zdrojom alebo siréna bez záložného zdroja. Vďaka svojej veľmi nízkej spotrebe elektrickej energie je Legos ideálne zabezpečovacie zariadenie pre Váš motocykel.
[Hore]

.


Bytové alarmy

Otázka zabezpečenia majetku je čoraz aktuálnejšia. Technika zlodejov, akým spôsobom vykradnúť objekt sa stále zlepšuje. V nadväznosti na túto skutočnosť, výrobcovia alarmov neustále inovujú svoje produkty použitím najnovších technológií. Spoločnosť MetaSystem v tomto období uviedla na trh novinku v kategórii zabezpečenia objektov. Je to bezdrôtový bytový alarm radu C400. Alarm je určený na ochranu bytov, rodinných domov, kancelárií alebo skladov. Alarm svojou konštrukciou a modulárnosťou splní všetky požiadavky na zabezpečenie takýchto priestorov. Vďaka najmodernejším technológiám ponúka novú úroveň zabezpečenia a skracuje čas potrebný na inštaláciu.
Komponenty bytového alarmu komunikujú medzi sebou kódovaným rádiovým prenosom. Akýkoľvek pokus zo strany zlodeja o narušenie komunikácie modulov nie je možný. Alarm komunikuje na dvoch frekvenciách a pri každej komunikácii je použitý tzv. plávajúci kód, ktorý sa neustále mení a nikdy sa neopakuje. Naviac centrála alarmu neustále kontroluje stav jednotlivých modulov alarmu a upozorní majiteľa v prípade poruchy niektorého z modulov.
Každý komponent bytového alarmu má integrovanú vlastnú ochranu a pri pokuse o manipuláciu s niektorým z modulov sa spustí poplach. Tento typ ochrany je nezávislý na zapnutí alebo vypnutí alarmu. Jednotlivé moduly sú nezávislé na elektrickej energii, nakoľko sú napájané z vlastnej batérie.

          

[Hore]

 

© 2006-2021 Pro-Tech s.r.o. - All Rights Reserved. Webm@ster