Home Kamery Alarmy Doplnky GPS Siete
   
Kontakt

Dlhoročné skúsenosti našej firmy sú zárukou profesionálnej montáže, poradenstva a predaja ponúkaných produktov. Nami ponúkané produkty sa radia medzi špičku vo svojom segmente na trhu.

Kontakt:

Pro-Tech s.r.o.
Dolná Štvrť 365/6
907 01 Myjava 1

Mobil:
0907 554 222

E-mail:
protech@protechmyjava.sk

Google maps

Kamery a Kamerové systémy

.

Kamerový systém v súčasnosti už nie je výsadou bánk alebo bohatých finančných inštitúcií. Začíname sa s ním stretávať aj v malých firmách a domácnostiach. Kamerový systém sa stáva potencionálnou hrozbou pre zlodeja ktorého s presnosťou odhalí a usvedčí. Nenechajte svoj majetok bez dozoru vo Vašej neprítomnosti, ale majte ho vždy pod dohľadom aj keď ste za hranicami Slovenska. Firma Protech Myjava Vám ponúka montáž kamerového systému podľa Vašich požiadaviek a predstáv. Kontaktuje nás pre osobné stretnutie a konzultáciu. Kombinácia kamerového systému s bytovým alarmom je tou najlepšou možnosťou na ochranu Vášho majetku! Pre viac informácií o bytových alarmoch kliknite tu.

GeoVision Digitálny monitorovací systém GeoVision je vhodný na záznam obrazu z priemyselných kamier vo firmách, obchodoch, výrobných závodoch, alebo domácnostiach. Jeho prednosťou je lacné, rýchle a jednoduché riešenie záznamu obrazu a zvuku. Digitalizácia videosignálu PAL prebieha priamo na HDD vo Vašom PC. Oproti analógovému záznamu Vám systém GeoVision prináša vysokú životnosť a kvalitu obrazu. Ďalej máte možnosť záznamu až zo 16-tich kamier so zvukom a detekciou pohybu. GeoVision ponúka bohaté softwarové vybavenie a lokálne alebo vzdialené prehliadanie, ktoré je výhodné hlavne pri lokálnych sieťach LAN. Vzdialený prístup máte samozrejme k dispozícii aj prostredníctvom internetu - WebCam. K dispozícii máte záznam na základe detekcie pohybu alebo časového rozvrhu individuálne pre každú kameru. Systém umožňuje programovo nastaviť parametre všetkých kamier: jas, kontrast, farba... Multiplexové snímanie všetkých vstupov a detekcia pohybu v zóne narušenia.

Dynacolor Systém Dynacolor ponúka digitálne videorekordéry, ovládacie klávesnice a riadené dome kamery. Prehliadanie záznamu priamo z DVR alebo prostredníctvom softvéru na PC. Pripojenie statických aj riadených kamier s možnosťou ovládania pomocou klávesnice. Systém ponúka možnosť pripojiť až 250 kamier. Aplikačný softvér RecTool slúži na záznam obrazoviek multiplexorov a ich prehliadanie.

V skratke Vám priblížime funkcie systému:

Vysoká kvalita obrazu s výkonnou Wavelet kompresiou
Vlastný operačný systém pracujúci v reálnom čase
Podporuje video formáty NTSC a PAL
Programovateľná snímková rýchlosť až do 50pps
Priorita záznamu sa môže dynamicky meniť s ohľadom na pohybový detektor
Pevný disk vymeniteľný počas prevádzky (2)
Dátový formát kompatibilný s operačným systémom Windows
Výkonný poplachový procesor umožňuje flexibilnú konfiguráciu spúšťania poplachu
Programovateľný pohybový detektor s nastaviteľným detekčným poľom a citlivosťou
Možnosť nastaviť rozdielnu citlivosť na pohyb v dennom a nočnom režime
Voliteľný formát zobrazenia viacerých kamier súčasne
Zabezpečenie heslom (nastavenia a prehrávanie záznamu)
Automatický reštart systému po prerušení napájania
Systémový softvér uložený v nezávislej pamäti
Menu v slovenskom jazyku


Kamera Kamera Kamera Kamera Kamera

© 2006-2021 Pro-Tech s.r.o. - All Rights Reserved. Webm@ster