Home Kamery Alarmy Doplnky GPS Siete
   
Kontakt

Dlhoročné skúsenosti našej firmy sú zárukou profesionálnej montáže, poradenstva a predaja ponúkaných produktov. Nami ponúkané produkty sa radia medzi špičku vo svojom segmente na trhu.

Kontakt:

Pro-Tech s.r.o.
Dolná Štvrť 365/6
907 01 Myjava 1

Mobil:
0907 554 222

E-mail:
protech@protechmyjava.sk

Google maps


Doplnky pre Váš automobil

.

Okrem alarmov, kamerových systémov a GPS zariadení Vám firma Protech Myjava ponúka široký sortiment služieb a produktov. Z našej ponuky vyberáme:

Centrálne zamykanie

Centrálne zamykanie - bez alebo s diaľkovým ovládaním. Dnes už pre väčšinu ľudí nepostrádateľný pomocník pri odomykaní automobilu.
Parkovací systém

Parkovacie senzory - Vám ponúkajú pohodlný a komfortný spôsob zaparkovania svojho štvorkolesového miláčika. Je koniec obavám z nacúvania do stojacieho auta pri parkovaní. Parkovacie senzory Vám bezpečne pomôžu v problematickom parkovaní v úzkych a neprehľadných priestoroch.

Hands-free

Telefónne hands-free sady - prinášajú bezpečný a pohodlný spôsob telefonovania pri jazde automobilom. Ponúkame značkové sady na všetky typy mobilných telefónov a samozrejme s podporou bluetooth.Sepab

Elektrické vyhrievanie sedadiel SEPAB - elastické vyhrievacie telesá sa zabudujú pod pôvodné textilné alebo kožené čalúnenie sedadla bez narušenia jeho vzhľadu. Vyhrievanie každého sedadla je možné ovládať samostatným ovládačom. Aj Vy zažite ten príjemný pocit teplého sedadla v treskúcej zime!

Automatické rozsvietenie svetiel

Automatické rozsvietenie svetiel - modul pre denné svietenie zabezpečí automatické rozsvietenie parkovacích svetiel a po naštartovaní vozidla aj tlmených svetiel bez nutnosti zapnúť prepínač svetiel.Autorádio

Autorádia, reproduktory, subwolfery, zosilovače - kvalitné ozvučenie je v aute pre niektorých zákazníkov alfou a omegou. Či už patríte k fanúšikom drahej a značkovej audio-sústavy alebo nie, kvalitná montáž je vždy dôležitá!


Ťažné zariadenie

Ťažné zariadenia - certifikovaná a odborná montáž ťažných zariadení je samozrejmosťou.


 

© 2006-2021 Pro-Tech s.r.o. - All Rights Reserved. Webm@ster