Home Kamery Alarmy Doplnky GPS Siete
   
Kontakt

Dlhoročné skúsenosti našej firmy sú zárukou profesionálnej montáže, poradenstva a predaja ponúkaných produktov. Nami ponúkané produkty sa radia medzi špičku vo svojom segmente na trhu.

Kontakt:

Pro-Tech s.r.o.
Dolná Štvrť 365/6
907 01 Myjava 1

Mobil:
0907 554 222

E-mail:
protech@protechmyjava.sk

Google maps


GPS Systémy a Sonary,  MetaSAT,  GPA Pager

.

GPS Systémy a Sonary

Garmin Global Positioning System (GPS) je družicový systém ktorý stanovuje polohu v reálnom čase na zemskom povrchu bez ohľadu na počasie a to 24 hodín denne. Súčasťou GPS je 24 satelitov obiehajúcich okolo Zeme vo výške približne 20 000 km na šiestich obežných dráhach. GPS prijímač na základe informácií získaných z prijatého signálu dokáže vypočítať svoju polohu. Navigačný systém GARMIN ktorý GPS využíva patrí medzi svetovú špičku v navigácii v automobiloch, lodiach, lietadlách ale aj ako turistický sprievodca. GARMIN ponúka najširší sortiment navigátorov pre všetky oblasti profesionálneho i rekreačného využitia. Pri voľbe tejto značky máte vždy istotu výberu spoľahlivého a technicky špičkového spoločníka pre bezpečný pohyb v neznámom prostredí.

Profesionálna inštalácia - Nezabudnite, že pri výbere špičkového navigačného systému je rovnako dôležitá odborná montáž a poradenstvo. To všetko je súčasťou našich služieb v oblasti GPS zariadení.

Garmin GARMIN ponúka kompletne spracovanú svetovú mapu, celej Európy vrátane Slovenska, Čiech, Poľska a Maďarska. Mapy obsahujú kompletnú cestnú sieť s uličnou podrobnosťou miest. Obsahuje databázu zaujímavých objektov (POI) ako sú hotely, reštaurácie, pošty, čerpacie stanice, parkoviská, nemocnice... Naviac obsahuje rieky, vodné toky, železnice, zalesnené a zastavané územia. Navigátor dokáže vyhľadať ľubovoľnú adresu zadaním popisného čísla, názvu ulice a mesta. Vyhľadať je možné i ľubovoľný objekt ponúkajúci služby podľa vzdialenosti alebo názvu. Napríklad najbližšiu čerpaciu stanicu, servis alebo nemocnicu. GARMIN ponúka funkciu AUTOROUTING Teda automatické plánovanie najkratšej alebo najrýchlejšej trasy do požadovaného mesta, adresy alebo objektu. Pre optimalizáciu trasy je možné zadať ďalšie podmienky ako je zakázanie používania diaľnic alebo definovanie vlastných prejazdových miest či obchádzok.

Garmin Pre oblasť námornej navigácie si môžete vybrať zo širokej ponuky ručných alebo zástavbových navigátorov. Vyberte si najvhodnejší podľa druhu plavidla, veľkosti, spôsobu ovládania a mapových podkladov. K týmto navigátorom GARMIN dodáva aj podrobné námorné mapy a databázy objektov. Kombinácia GPS so sonarom nachádza využitie napr. pri rybolove, mapovaní dna vodných plôch alebo jachtingu. Vďaka kombinácii GPS a sonaru je možné napr. ukladať v prejdenej trase súčasne informácie o pozícii, výške a aktuálnej hĺbke, je možné ukladať pozície objektov pod vodou (uložená pozícia nesie informáciu o hĺbke objektu). Dáta sonaru je možné zobrazovať súčasne s mapovými alebo navigačnými informáciami. Samozrejme sú k dispozícii alarmy s upozornením na hlbokú, plytkú vodu alebo detekovaný objekt pod hladinou.
[Hore]

.

H.P.A.

Firma Protech Myjava Vám ponúka montáž GPA zariadení o ktoré môžete rozšíriť autoalarmy vo Vašom vozidle. Preto ak uvažujete o zvýšení ochrany Vášho automobilu proti krádeži, alebo lepšie kontrolovať služobné cesty svojich zamestnancov prečitajte si ponuku produktov uvedenú nižšie. Všetky uvedené produkty sú k dispozícii a pripravené k okamžitej montáži do Vášho vozidla. Kontaktujte nás pre odbornú konzultáciu a poradenstvo.

MetaSAT

MetaSAT

Funkcia zariadenia MetaSAT je založená na komunikácii medzi motorovým vozidlom a operačným strediskom. MetaSAT je nezávislé zariadenie ktoré a nemusí byť prepojené s autoalarmom vo vozidle. Zariadenie je nutné vybaviť SIM kartou ľubovoľného GSM operátora. Majiteľ motorového vozidla podpíše zmluvu s operačným strediskom, ktoré preberá dohľad na vozidlom. Pri narušení motorového vozidla operátor ihneď kontaktuje majiteľa a podľa okolností políciu, alebo pri autonehode lekársku pomoc, požiarnikov. Tieto služby systém MetaSAT poskytuje po celej Európe v slovenskom jazyku.
[Hore]


MetaSAT.TVM

MetaSAT.TVM

Systém MetaSAT.TVM ponúka evidenciu pohybu motorového vozidla čo v praxi znamená zber dát o polohe a rýchlosti vozidla. Všetky získané dáta sú prenášané do centra a hromadne spracované do výsledných analýz prevádzky motorového vozidla. Elektronická kniha jázd Vám ponúka veľmi pohodlným spôsobom detailnú štatistiku o prevádzke motorového vozidla. Všetky vedené záznamy prevádzky je možné zobraziť na detailnej digitálnej mape. Teraz už viete ako získať 100% kontrolu a prehľad o polohe a jazde Vašich služobných automobiloch.
[Hore]


GPA Pager

GPA Pager

GPA Pager je vhodný doplnok k autoalarmu nainštalovanému v motorovom vozidle. Pri narušení vozidla pager zašle poplašnú SMS správu na Váš mobil, alebo až na 90 zadaných telefónnych čísiel. Pomocou mobilného telefónu môžte zablokovať motor alebo počúvať dianie vo Vašom vozidle. Doplnkový GPS modul udáva geografickú polohu Vášho automobilu, ktorú je môžné identifikovať na mape alebo prostredníctvom internetu. Ďalšou prednosťou GPA pageru je jeho rozšíriteľnosť a ďalšie funkcie.
[Hore]

 

© 2006-2021 Pro-Tech s.r.o. - All Rights Reserved. Webm@ster